Wyszukiwanie proste

 

  Wyszukiwanie    zaawansowane

Nazwa
Miejscowość lub kod pocztowy
Słowo kluczowe/ branża
 
Liczba wyników na stronie
25 50 100

Wskazówki dot. wyszukiwania
Jeśli w polu Szukaj wpiszą Państwo dane słowo, to system będzie wyszukiwał zgodności od początku słowa.

Aby osiągnąć wynik według Państwa życzenia prosimy również umieścić zamiast cudzysłowia ("...") gwiazdkę (*...) przed wyszukiwaną nazwą.

np.: zamiast "Dom" prosimy o podanie *Dom.

Przyklad:
Dach

po wpisaniu słowa kluczowego DACH system wyszuka wszystkie wyrażenia rozpoczynające się od tego słowa, a więc DACHÓWKA, BLACHA DACHOWA.

Aby wyszukać element jakiegoś słowa, można poprzedzić je gwiazdką *. Tego rodzaju wyszukiwanie daje ogromną liczbę wyników, ale jest też znacznie bardziej czasochłonne.

Przyklad:
*dom

na liście trafień pojawiają się wszystkie wyrażenia, zawierające w sobie słowo DOM: DOMOWE ZWIERZĘTA, DOM I OGÓD, ale też RADOMSKO

Profesjonaliści dla profesjonalistów!

Nie interesuje Państwa spis wykładów na Uniwersytecie Toronto ani zbiór zdjęć z urlopu Giny L? Szukają Państwo w Internecie warsztatu samochodowego w Gdańsku lub salonu piękności psów w Warszawie? To klasyczny przypadek dla Polskiego Rejestru Internetowego! Żyjemy w społeczeństwie informacyjno-reklamowym. Szybka i dobra informacja jest podstawą sukcesu ekonomicznego, a wiedza daje siłę. Jednak zalew nieuporządkowanych informacji bardziej nas paraliżuje niż informuje. W erze Internetu obejmującego swym zasięgiem cały świat cała sztuka nie polega już na gromadzeniu informacji, lecz na udostępnianiu ich w ukierunkowany sposób. I tę właśnie sztukę opanowaliśmy! My – czyli profesjonalny zespół handlowców, programistów, grafików, osób zarządzających danymi i artystów komputerowych - zgromadziliśmy i przygotowaliśmy w celu profesjonalnego przeszukiwania dane kontaktowe i informacje branżowe internetowych podmiotów gospodarczych z całej Polski, które znajdują się w Polskim Rejestrze Internetowym. Znamy się na nowoczesnych technologiach i specyficznych dla Internetu koncepcjach marketingowych – ale mówimy językiem zrozumiałym dla każdego! Zwróćcie się Państwo do nas, chętnie służymy radą!

Polski Rejestr Internetowy – aby nie zagubić się w otchłani informacji!

Internet jest coraz popularniejszym źródłem informacji. Przede wszystkim konsumenci i przedsiębiorcy coraz częściej wykorzystują to medium komunikacji w celu znalezienia oferentów towarów i usług lub nowych partnerów biznesowych. Nie bez powodu! W jakim innym miejscu można zdobyć tyle informacji o oferencie całkowicie bez zobowiązań? Ale i przychylny Internetowi użytkownik może zwątpić, gdy podczas swojego eksperymentu z wyszukiwaniem w Internecie znajdzie miliardy trafień, które musi następnie dokładnie przejrzeć w poszukiwaniu danej informacji. Aby nie zgubić się w otchłaniach sieci WWW, lepiej prowadzić poszukiwania w Polskim Rejestrze Internetowym!

Kurtyna w górę i zaczyna się wielki występ! Wreszcie w sieci – i co teraz?

Coraz więcej oferentów towarów i usług rozumie, że nowych partnerów biznesowych i klientów można znaleźć także poza zasięgiem reklamy świetlnej. I dlatego nie tylko wielcy światowi gracze wykorzystują sieć WWW do reklamy na forum międzynarodowym, lecz także osoby prowadzące działalność gospodarczą, mali i średni przedsiębiorcy, którzy znajdują tutaj odpowiednią platformę do przedstawienia profilu swojej działalności i nawiązania nowych kontaktów. Uwalniają się z ciasnych ram krótkotrwałej i jednocześnie kosztownej reklamy w prasie regionalnej, pozyskują nieskończenie większą liczbę osób zainteresowanych niż dzięki umieszczonej w jednym miejscu tablicy reklamowej lub ulotce rozprowadzanej w okolicy – ale tylko wtedy, gdy są widoczni na orbicie migoczących gwiazd internetowych! Dlatego nie wystarczy tylko „być ze swoją ofertą“ w Internecie – trzeba także dać się znaleźć! Warto więc zarejestrować się w Polskim Rejestrze Internetowym dla podmiotów gospodarczych! Tu i teraz.impressum
copyright
privacy