Wyszukiwanie proste

 

  Wyszukiwanie    zaawansowane

Nazwa
Miejscowość lub kod pocztowy
Słowo kluczowe/ branża
 
Liczba wyników na stronie
25 50 100

Wskazówki dot. wyszukiwania
Jeśli w polu Szukaj wpiszą Państwo dane słowo, to system będzie wyszukiwał zgodności od początku słowa.

Aby osiągnąć wynik według Państwa życzenia prosimy również umieścić zamiast cudzysłowia ("...") gwiazdkę (*...) przed wyszukiwaną nazwą.

np.: zamiast "Dom" prosimy o podanie *Dom.

Przyklad:
Dach

po wpisaniu słowa kluczowego DACH system wyszuka wszystkie wyrażenia rozpoczynające się od tego słowa, a więc DACHÓWKA, BLACHA DACHOWA.

Aby wyszukać element jakiegoś słowa, można poprzedzić je gwiazdką *. Tego rodzaju wyszukiwanie daje ogromną liczbę wyników, ale jest też znacznie bardziej czasochłonne.

Przyklad:
*dom

na liście trafień pojawiają się wszystkie wyrażenia, zawierające w sobie słowo DOM: DOMOWE ZWIERZĘTA, DOM I OGÓD, ale też RADOMSKO

Polski Rejestr Internetowy – co to jest?
W Polskim Rejestrze Internetowym dla podmiotów gospodarczych zebrane są obecne w Internecie firmy, osoby prowadzące działalność gospodarczą, organizacje i instytucje publiczne wraz z ich stronami internetowymi, które posortowano wg branż. Mówiąc krótko: w Polskim Rejestrze Internetowym można nawiązać kontakt z polskimi podmiotami internetowymi, które prezentują swoje witryny w sieci z przyczyn zawodowych. Prosimy pamiętać, że ze względu na specyficzny charakter medium, jakim jest Internet podlegający ciągłym zmianom, nie można zagwarantować pełnych i aktualnych danych w rejestrze w każdej chwili korzystania z serwisu.

Dlaczego powstał Polski Rejestr Internetowy?
Polski Rejestr Internetowy dla podmiotów gospodarczych posiadających własne witryny internetowe to nie tylko kolejna wyszukiwarka o zasięgu globalnym. Wręcz przeciwnie – Polski Rejestr Internetowy wyznacza granice nieskończonej sieci WorldWideWeb. Tutaj prowadzą Państwo poszukiwania w układzie gwiazd na orbicie, na której czują się Państwo u siebie, ponieważ w Polskim Rejestrze Internetowym zebrani są wyłącznie komercyjni użytkownicy Internetu w Polsce. Rejestr Internetowy pomoże Państwu znaleźć nowych partnerów biznesowych, klientów lub dostawców specjalnie w polskich zasobach sieci WWW.

Kto obsługuje Polski Rejestr Internetowy?
Polski Rejestr Internetowy dla podmiotów gospodarczych tworzony jest przez firmę DAD Deutscher Adressdienst GmbH i.L. w Hamburgu - niemieckiej metropolii słynącej z wielu mediów komunikacyjnych. Zespół handlowców, programistów, grafików, osób zarządzających danymi i artystów komputerowych z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie międzynarodowej komunikacji biznesowej zajmuje się tutaj gromadzeniem, analizą i udostępnianiem w Internecie informacji o przedsiębiorstwach i danych kontaktowych, korzystając przy tym z najnowszych technologii.

Dlaczego powinienem znaleźć się w Polskim Rejestrze Internetowym?
Pytanie odwrotne: A dlaczego nie? Poważnie mówiąc – pojawili się Państwo w Internecie, aby wykorzystać tę stosunkowo niedrogą platformę do prezentacji swojego profilu daleko poza własnym regionem. Chcą Państwo nie tylko być obecni w Internecie, ale i być w nim dostrzegani. I dobrze! W Polskim Rejestrze Internetowym zostaniecie Państwo odnalezieni przez osoby zainteresowane, które szukają konkretnych informacji biznesowych w Polsce.

Wszystko pięknie – ale ile to kosztuje?
Rejestracja danych podstawowych (nazwa firmy/ nazwisko), miejscowość, branża i adres internetowy) nic nie kosztuje, jest darmowa! Przysyłają Państwo do nas swoje dane rejestracyjne i tyle – jesteście już w bazie! Koszty powstają w chwili, gdy chcą Państwo posiadać wyróżniający się wpis i składają nam Państwo zlecenie na zamieszczenie ogłoszenia.

Jak mogę się reklamować w Polskim Rejestrze Internetowym?
Jeśli chcą Państwo wykorzystać Polski Rejestr Internetowy dla podmiotów gospodarczych do celów reklamowych, proszę zamieścić odpowiednie ogłoszenie! O możliwociach, warunkach i kosztach umowy poinformują Państwa nasi doradcy.impressum
copyright
privacy