Wyszukiwanie proste

 

  Wyszukiwanie    zaawansowane

Nazwa
Miejscowość lub kod pocztowy
Słowo kluczowe/ branża
 
Liczba wyników na stronie
25 50 100

Wskazówki dot. wyszukiwania
Jeśli w polu Szukaj wpiszą Państwo dane słowo, to system będzie wyszukiwał zgodności od początku słowa.

Aby osiągnąć wynik według Państwa życzenia prosimy również umieścić zamiast cudzysłowia ("...") gwiazdkę (*...) przed wyszukiwaną nazwą.

np.: zamiast "Dom" prosimy o podanie *Dom.

Przyklad:
Dach

po wpisaniu słowa kluczowego DACH system wyszuka wszystkie wyrażenia rozpoczynające się od tego słowa, a więc DACHÓWKA, BLACHA DACHOWA.

Aby wyszukać element jakiegoś słowa, można poprzedzić je gwiazdką *. Tego rodzaju wyszukiwanie daje ogromną liczbę wyników, ale jest też znacznie bardziej czasochłonne.

Przyklad:
*dom

na liście trafień pojawiają się wszystkie wyrażenia, zawierające w sobie słowo DOM: DOMOWE ZWIERZĘTA, DOM I OGÓD, ale też RADOMSKO

Copyright

© DAD Deutscher Adressdienst GmbH i.L. 2005 - 2019
Alter Wall 65, 20457 Hamburg Niemcy. Wszystkie prawa zastrzezone.

Kopiowanie lub powielanie – również fragmentaryczne – a także wykorzystywanie danych – również częściowe – do celów reklamowych podlega postępowaniu karnemu z tytułu naruszenia prawa reklamowego lub prawa autorskiego. Zabronione jest przejmowanie zawartości do systemów danych i wykorzystywanie rejestru w celu profesjonalnego publikowania danych adresowych.

Ze względu na specyficzny charakter zawartości bazy danych nie można udzielić gwarancji i ponosić odpowiedzialności za kompletność, aktualność i poprawność danych, a także za błędy merytoryczne i techniczne, co wyklucza także wszelkie roszczenia z tytułu odszkodowań.

Zgodnie z § 33 niemieckiej ustawy o ochronie danych osobowych zaznacza się, że w celu utworzenia i przygotowania rejestru wszystkie dane są elektronicznie zapisywane.impressum
copyright
privacy